Všeobecné informace

Lokalita a dopravní dostupnost


>>klikni pro zvětšení<<

Hostivice se nachází v těsné blízkosti západního okraje Prahy, což umožòuje naprosto jedinečné dopravní spojení s hlavním městem. Autem je možné v intervalu 5 – 10 minut dosáhnout
Prahy 5 nebo Prahy 6, centrum je dostupné během 25 minut.
Do Hostivice směřují pravidelné autobusové linky z Bílé Hory a Prahy 5 – Zličína a Prahy – Motol, které byly v poslední době výrazně posíleny a jezdí v intervalu každých 10 minut ve špičce a každých 20 minut mimo špičku. Výborné je také vlakové spojení s Masarykovým nádražím, neboť Hostivice se nachází na hlavní trati Praha - Kladno. Cesta vlakem do centra Prahy trvá přibližně 25 minut.
Jedinečná poloha města tak umožòuje spojit bohatý kulturní život velkoměsta s příjemným bydlením v klidném prostředí.
Více informací o městě Hostivice najdete na www.hostivice.cz.

Popis projektu

Dovolujeme si Vám představit III. etapu úspěšného projektu bytové výstavby Zahrada II společnosti doma a.s., která navazuje na výstavbu BD Zahrada. I. etapa projektu ZAHRADA II byla dokončena v říjnu 2006 (domy B – G), II. etapa byla dokončena v březnu 2008  (dům A).
Rezidenční bydlení v malém městě Hostivice na samém západním okraji Prahy se snadnou dostupností centra hlavního města je přímo ideální pro ty, které láká bydlení v rodinném domku na venkově a přitom nechtějí ztratit komfort městského bydlení nebo nemají čas na náročnou údržbu rodinného domu.
Naše bytové domy tvoří malý samostatný obytný soubor zasazený do klidného prostředí kultivované zeleně. Domy jsou navrženy tak, aby bydlení v nich bylo co nejpříjemnější. Velký důraz je kladen na použití maximálního množství přírodních materiálů jako jsou pálené cihelné tvarovky, dřevo, sklo apod. Naopak železobeton je použit pouze v omezené staticky nebytně nutné míře. Domy jsou navrženy zděné z cihelných tvarovek s plochými a šikmými střechami doplněné tepelnou izolací po celém obvodě splòující nejnovější technické normy.

Standardní vybavení Vašeho bytu úpravou povrchů a zařizovacími předměty je v takovém rozsahu, že po nastěhování je byt plně funkční a způsobilý k užívání. Klient si bude moci ve standardu vybrat z několika variant povrchových úprav. Součástí ceny bytu je i plnohodnotná kuchyòská linka standardně provedená sestavou plných skřínek s pracovní deskou, s keramickým odkladem, vybavená dřezem s pákovou baterií a varnou sklo-keramickou deskou. Vybavení sanitární keramikou je uvažováno standardní bílé, baterie budou pákové chromové. Všechny místnosti bytu budou vymalovány v bílé barvě. Podlahová krytina všech obytných místností bude ve standardu provedená plovoucí laminátová. Podlahová krytina v předsíních, chodbách a komorách bytu bude provedena z keramické dlažby. Klient bude mít možnost výběru z několika barevných provedení. Povrch dlažeb a obkladů v koupelnách a WC bude proveden keramický. Klient bude mít možnost výběru z několika barevných provedení. Okna budou dřevěná zasklená izolačním dvojsklem.

Byty v přízemí mají jako součást bytu soukromou předzahrádku, která zvyšuje celý komfort bydlení srovnatelný s rodinným domkem. Byty ve druhém a třetím nadzemním podlaží jsou všechny doplněny balkónem nebo lodžií. Polovina bytů ve 3. nadzemním podlaží, jsou byty 2+KK, druhá polovina bytů je řešena s atypickým exkluzivním řešením prostorového uspořádání pro náročné uživatele.

Tyto byty jsou řešeny ve dvou výškových úrovních jako mezonetové s podkrovím a obytnou terasou. Ve třetím nadzemním podlaží jsou vstupy do těchto bytů. Do čtvrtého nadzemního podlaží (podkroví) se vstupuje po samostatných schodech umístěných v interiéru bytu. Z tohoto podlaží vstup francouzskými okny na obytnou terasu, která přímo svádí k posezení s přáteli. Tyto mezonetové byty s terasou si v ničem nezadají s komfortem bydlení v rodinném domku, jsou pouze méně náročné na údržbu. Obytná terasa bude v celé ploše provedena „suchou“ dlažbou, takže ji lze i po skončení deště takřka ihned dále užívat. Terasy jsou uspořádány tak, že vytváří maximální pocit soukromí.

Výstavba III. etapy úspěšného bytového projektu ZAHRADA II bude zahájena na podzim 2009.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a kontaktujte naše klientské centrum.

Občanská infrastruktura

V Hostivici se nachází kompletní občanská vybavenost, je zde mateřská školka, nově vybudovaná moderní základní škola s bohatou nabídkou zájmových kroužků pro děti a mládež, pošta, několik zdravotních zařízení a zubní ordinace. Motolská nemocnice se nachází ve vzdálenosti 8 km.
Z obchodů se v Hostivici nachází diskontní prodejna potravin, samoobsluha, květinářství, několik obchodů s textilem, trafika, večerka, k dispozici je také několik kvalitních restaurací a cukrárna. Nákupní zóny Metropole Zličín a Avion Park Zličín jsou vzdáleny 5 km.

Pro sportovce nabízí Hostivice ideální podmínky pro rekreační běh či cyklistiku, místní tělocvična nabízí několik kurzů aerobiku či powerjógy.

Podrobná situace


 

   
 
 

partneři projektu